HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 05 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ardjan Takaj: Partizani nuk eshte ne lartesine e Skenderbeut
nga AlbaniaSoccer   E premte, 01 Nentor 2013 22:13   pdfShtypEmail

Ardian-TakajPresidenti i Skenderbeut Ardjan Takaj ka ftuar tifozet korcare te mos mungojne ne ndeshjen e shume pritur me Partizanin. “Ju ftoj te gjitheve diten e shtune te mbeshtesni ekipin. Jam i sigurte qe skuadra do te jete ne lartesine e duhur dhe do t’iu defreje te gjitheve. I qendroj mendimit tim, qe Partizani kete vit, nuk eshte rivali yne per titull, dhe Skenderbeu pas kesaj perballjeje pa as me te voglin dyshim do te kete 3 pike me shume ne tabelen e klasifikimit. Jeni padyshim me te miret “, kane qene keto fjalet e presidentit Takaj drejtuar tifozeve te Skenderbeut.


busy
komente