HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 30 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Partizani/ Cmime te lira per tifozet qe shkojne ne Korce
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 31 Tetor 2013 23:53   pdfShtypEmail

Tifozet-e-Partizanit-1Drejtuesit e Partizanit duke dashur te kene sa me shume tifoze ne mbeshtetje ne ndeshjen me Skenderbeun kane menduar te ulin cmimin e biletave te autobuzeve dhe stadiumit. Ne nje komunikate per tifozet, Partizani ka njoftuar detajet e udhetimit dhe cmimin. “Per tifozat qe deshirojne te shoqerojne ekipin ne transferten e Korçes klubi organzion transportin dhe shitjen e biletave te ndeshjes qe ne Tirane. Çmimi i biletes do te jete 500 leke (te reja) dhe perfshin udhetimin vajtje-ardhje ne Korçe me autobuzat e vena ne dispozicion nga Klubi si dhe hyrjen ne stadium. Personat pa bileten e ndeshjes nuk mund te hipin ne ato autobuza. Autobuzat do te nisen diten e Shtune, date 2 Nentor, ora 12:00 nga Pallati i Sportit.Biletat dalin ne shitje nga dita e Premte, ora 9:00, ne piken e biletave prane pallateve 9-kateshe”, thuhej ne deklaraten e klubit te kuq drejtuar tifozeve te Partizanit.


busy
komente