HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 01 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ramadan Ndreu: Ne Durres do te kerkojme surprizen
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 31 Tetor 2013 23:43   pdfShtypEmail

ramadan ndreuVetem pak para ndeshjes me Teuten, traineri i Kastriotit Ramadan Ndreu ka folur per nje nga sfidat me te veshtira per skuadren e tij. “E kemi vleresuar maksimalisht kundershtarin dhe do te shkojme ne Durres per te dhene me te miren. E dime qe do te jete e veshtire por ne na duhen pike dhe nuk kemi luks te mos e provojme. Shkojme te luajme me Teuten per te marre maksimumin dhe per ti bere durrsaket te suprizohen”, ka thene Ndreu ne prag te ndeshjes me skuadren qe kryeson kampionatin.


busy
komente