HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Flamurtari/ Skuadra rrezikon shperberjen
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 31 Tetor 2013 23:40   pdfShtypEmail

flamurtari feste goliAkuzat e ngritura nga prokuroria per kryebashkiakun Gjika qe njekohesisht eshte dhe presidenti i Flamurtarit, rrezikojne te ardhmen e skuadres vlonjate. Nese gjerat nuk shkojne mire per kreun e Vlores, Flamurtari rrezikon shperberjen. Skuadra ka 5-6 muaj pa u paguar dhe lojtaret nuk kane ndermend te presin gjate. Nese nuk gjindet nje zgjidhje ne merkaton e janarit pritet te largohen te gjithe per te gjetur nje skuader tjeter.


busy
komente