HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Kaos me diten e ndeshjes Skenderbeu-Partizani
nga AlbaniaSoccer   E martë, 29 Tetor 2013 22:43   pdfShtypEmail

stadiumin SkenderbeuDisa here e kane ndryshuar dhe disa here te tjera e kane anulluar orarin dhe diten e ndeshjes mes Skenderbeut dhe Partizanit. Perfundimisht do te luhet te shtunen ne oren 17:00. Te premten ne Korce do te zhvillohet nje miting elektoral dhe policia eshte e angazhuar me te. Klubi Skenderbeu ka paraqitur ne FSHF kete kerkese te marten dhe ndeshja me Partizanin eshte shtyre te luhet te shtunen.


busy
komente