HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Beratasit sulmojne tifozet e Kukesit
nga AlbaniaSoccer   E diel, 27 Tetor 2013 22:39   pdfShtypEmail

stadiumi tomoriNe ndeshjen mes Flamurtarit dhe Kukesit, tifoze te Tomorit kane qene te pranishem ne stadium. Ne fund te ndeshjes pasi jane ofenduar ne distance me tifozet kuksian, kane sulmuar me sende te forta verilindoret. Eshte dashur nderhyrja e policise per te mos lejuar incidente me te medha. Beratasit kane qene ne stadium ne mbeshtetje te Flamurtarit qe i ka shperblyer me nje fitore.


busy
komente