HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 04 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Mirel Josa: Fitore shume e rendesishme
nga AlbaniaSoccer   E diel, 27 Tetor 2013 17:53   pdfShtypEmail

mirel josa press conferenceTrajneri i Skenderbeu Mirel Josa e pranon se ishte nje fitore shume e rendesishme dhe e veshtire pasi skuadra e tij paraqiti dy tablo te ndrsyhme. "Nje fitore mjaft te rendesihsme eshte kjo qe arritem ndaj kastriotit, e forte ne fushen e vet. Duhet te pranojme se kemi zhvilluar nje ndeshje me dy tablo. Nje te pare mjaft e moiré nga ana jone, ndersa nje e dyte jo ne nivelin qe kerkohej. Gjithsesi nje trepikesh ne transferte nuk eshte keq", shpjegoi Josa per mediat


busy
komente