HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 01 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Prokuroria akuza per presidentin e Flamurtarit
nga AlbaniaSoccer   E diel, 27 Tetor 2013 16:22   pdfShtypEmail

shpetim-gjikaShpetim Gjika, presidenti i Flamurtarit eshte vene nen akuze. Organi akuzues i drejtesise eshte shprehur te shtunen me disa akuza per kryebashkiakun e Vlores. Ai akuzohet per falsifikim dokumentash dhe pritet qe nje proces gjyqesor te nise per te se shpejti. Ky lajm ka tronditur te gjithe tifozet e Flamurtarit qe tani po kuptojne arsyet pse u prish skuadra ne vere dhe pse lojtaret nuk jane paguar prej disa muajsh.


busy
komente