HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Tetor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tirana/ Gallo nis punen me skuadren
nga AlbaniaSoccer   E premte, 25 Tetor 2013 15:37   pdfShtypEmail

tirana stervitjeTraineri i ri i Tiranes, Alpin Gallo ka nisur punen me skuadren bardheblu. Gallo i zuri vendin trajnerit te shkarkuar Nevil Dede dhe tani me te bardheblute synojne te rikthehen tek rezultatet e mira. Gallo ka nisur pergatitjet me skuadren e Tiranes me te cilen te dielen do te luaj ne Kavaje kunder Beses.


busy
komente