HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 02 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet e Partizanit homazhe per djemte shkodrane
nga AlbaniaSoccer   E premte, 25 Tetor 2013 15:34   pdfShtypEmail

Tifozet-e-Partizanit-1Pese djemte e aksidentuar para pak ditesh ne Shkoder, kane trishtuar te gjithe shqiptaret. Nje prej tyre ka qene pjese e tifozeve te Vllaznise dhe per te respektuar kujtimin e tyre, tifozet e Partizanit kane menduar ti bejne homazhe te vecanta. Ultras Guerrils kane menduar te mos perdorin asnje mjet tifozerik ne ndeshjen qe do te luajne te shtunen me Vllaznine. Tifozet e Partizanit gjithashtu kane njoftuar se do te futen ne stadium me 15 minuta vonese ne shenje proteste ndaj dhunes qe policia ka perdorur ndaj tyre.


busy
komente