HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 01 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Vllaznia/ Ndaj Partizanit mungon kapiten Beqiri
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 24 Tetor 2013 22:43   pdfShtypEmail

Elvin beqiriNje lajm i keq ka ardhur te enjten per skuadren e Vllaznise. Kapiteni shkodran Elvin Beqiri nuk do te jete i gatshem per trajnerin Canaj ne ndeshjen qe te shtunen kuqeblute do te luajne me Partizanin. Vllaznia ka mesuar nga FSHF se Beqiri ka tre kartona te verdhe dhe nuk mund te luaj pasi eshte i skualifikuar per kete ndeshje. Kapiten Beqiri eshte nje nga lojtaret me te rendesishem per skuadren e Vllaznise ndaj mungesa e tij eshte e rendesishme.


busy
komente