HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 31 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ernest Gjoka: Do te dalim nga kriza
nga AlbaniaSoccer   E martë, 22 Tetor 2013 22:24   pdfShtypEmail

ernest gjokaTrajneri i Flamurtarit Ernest Gjoka ka besim se skuadra e tij do te ringrihet. Disa dite pas humbjes ne Lac, vlonjatet kane zhvilluar nje analize per rezultatet negative dhe tani duan te gjejne forca per te marre piket e munguara. “Kam besim te skuadra. Kemi ne organike lojtare cilesore qe mund te bejne mjaft mire. Nuk mendoj se rrezikojme renien pasi kjo skuader mund te ringrihet shpejt. Per shume arsye kemi mbetur ne fund te tabeles. Na duhet mbeshtetje nga drejtuesit dhe nga tifozet”, ka deklaruar trajneri i Flamurtarit Ernest Gjoka.


busy
komente