HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 26 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet e Tiranes “sulmojne” sponsorin e Partizanit
nga AlbaniaSoccer   E martë, 22 Tetor 2013 22:19   pdfShtypEmail

fanatics telekomDerbi mes Tiranes dhe Partizanit eshte nje ndeshje e perjetshme qe luhet edhe ne distance. Tifozet bardheblu kane ndermarre nje nisem te vecante. Partizani ka lidhur nje marreveshje sponsorizimi me “Albtelecomin” pak dite me pare, gje e cila ka sjelle reagimin e tifozeve “Fanatics”. Bardheblute per te sulmuar sponsorin e rivaleve te perjetshem kane nisur te mbyllin numrat e telefonit dhe marreveshjet qe kane me kompanine turke “Albtelecom”. Duke e bere kete ata duan te sulmojne kete kompani qe kontribuon per mireqenien e Partizanit. Tani pritet kunderpergjigja e tifozeve te kuq per rivalet bardheblu.


busy
komente