HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 30 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kukesi/ Presidenca ben gati gjoba per futbollistet
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 21 Tetor 2013 23:02   pdfShtypEmail

safet gjiciKukesi po kalon momente te veshtira. Ndryshimi i trainerit nuk ka sjelle asgje te re tek skuadra qe ka harruar te fitoje ne kampionat. Me largimin e Armando Cungut dhe afrimin e Naxhi Shensojit rezultatet pozitive nuk erdhen dhe kjo ka prishur te gjithe planet e presidentit Safet Gjici qe e kishte ndare mendjen per te fituar titullin kete sezon. Pas barazimit me Besen ne Lac, lojtaret e Kukesit pritet te marrin disa gjoba te majme. Skuadra nuk po justifikon investimet dhe lojtaret nuk po justifikojne aspak milionat qe marrin. Presidenca ka bere gati masat ndeshkuese per ti bere lojtaret te reagojne.


busy
komente