HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore/ Laci - Flamurtari 1-0
nga AlbaniaSoccer   E premte, 18 Tetor 2013 22:41   pdfShtypEmail

laci- flamurtariLaci ka bere detyren duke mundur me veshtiresi Flamurtarin. Nje gol i shkodranit Nimani i ka dhene kurbinasve fitoren ndaj vlonjateve qe nuk kane dashur te dalin pa pike nga kjo transferte. Skuadra e Gjokes ka luajtur me mire ne pjesen e pare por kaq nuk ka mjaftuar. Laci ka shtuar ritmin ne pjesen e dyte por serish ka vuajtur mungesen e kapitenit Vucaj. Nimani ka qene heroi i takimit me golin e tij qe i ka dhene tre piket skuadres qe drejtohet nga Stavri Nica dhe nje tjetet shuplake te forte Flamurtarit qe tani ka nisur te shohi shume prane renien.


busy
komente