HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Partizani/ Te kuqte transferohen ne Yrshek
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 17 Tetor 2013 14:30   pdfShtypEmail

Hasan-LikasPartizani shkon ne Yrshek. Te kuqte e Hasan Likes pergatiten per te luajtur ndeshjen e rradhes ne Lushnje dhe ne pritje te saj jane zhvendosur per te zhvilluar stervitje ne nje fushe me te mire se ajo e Shkolles se Bashkuar. Trajneri Lika i ka kerkuar klubit te dergoj skuadren ne fushen e Yrshekut ku pritet te zhvilloj stervitjen me kushte me te mira per tu bere gati per ndeshjen qe do te luaj te shtunen ndaj Lushnjes ne stadiumin Roza Haxhiu.


busy
komente