HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 02 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lushnja/ Bashkia premton rrogat
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 16 Tetor 2013 20:17   pdfShtypEmail

lushnja- kukesiDrejtuesit e bashkise ne Lushnje kane premtuar se do te japin nje nga disa rrogat e vonuara qe i kane skuadres. Te premten, nje dite para ndeshjes me Partizanin lojtaret lagunar do te paguhen dhe te shtunen me pas do te jene me humorin e duhur ne fushe per te tentuar tre piket e nevojshme ne luften per mbijetese. Tifozet bejne presion qe kjo gje ndodhe pasi ne te kundert do te protestojne perpara bashkise.


busy
komente