HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 05 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lushnja/ Masa te ashpra nga polica per ndeshjen me Partizanin
nga AlbaniaSoccer   E martë, 15 Tetor 2013 22:40   pdfShtypEmail

lushnja-partizanTe shtunen ne Lushnje do te mberrije Partizani. Interesimi i madh i tifozerise vendase dhe asaj nga kryeqyteti ka rritur presionin edhe tek drejtuesit e klubit lagunar por dhe tek policia ne qytet. Kane kerkuar forca shtese per te siguruar mbarevajtjen e takimit dhe shpresojne qe gjithcka te shkoj mire ne nje ndeshje ku rivaliteti nuk mungon.


busy
komente