HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 09 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Flamurtari/ Fundjava rikthehen shtate titullare te munguar
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 14 Tetor 2013 14:25   pdfShtypEmail

flamurtari-thumbLajme te mira vijne nga infermieria per skuadren e Flamurtarit. Skuadra qe drejtohet nga traineri Ernest Gjoka vuan ne fundin e tabeles dhe shkaku kane qene demtimet e shumta qe vlonjatet kane patur. Ne fundjave, ne ndeshjen e rradhes Flamurtarit do ti rikthehen 7 futbolliste titullare qe menjehere do te jene pjese e skuadres. Mocka, Veliu, Begaj, Lena, Telushi, Arbri dhe Abilaliaj pritet ti rikthehen vlonjateve qe tani me shume se kurre kane nevoje per pike.


busy
komente