HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Partizani/ Te kuqte besojne per titull
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 14 Tetor 2013 14:23   pdfShtypEmail

partizani festeJane vetem nje pike larg vendit te pare dhe te dyte dhe pas fitores ne derbi Partizani beson. Me te drejte te kuqte kane arsye per te shpresuar se kete vit mund te fitojne titullin kampion. Skuadra ka treguar stabilitet ne ecurine e shtate javeve te para te kampionatit dhe tani drejtuesit duan te vazhdohet me keto ritme. Presidenti Demi ka menduar ti vere lojtareve 25 mije euro premio per 12 pike dhe tre te parat tani jane marre. Tifozet besojne se kete vit do te jete viti i Partizanit te rikthyer ne Kategorine Superiore.


busy
komente