HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kastrioti/ Ndërhyrje kirurgjikale per Elton Muçollarin
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 14 Tetor 2013 00:38   pdfShtypEmail

Nje nga futbollistet me te mire te skuadres krutane, Elton Mucollari do t'i nenshtrohet elton mucollari kastriotinderhyrjes kirugjikale, ne pjesen e mollzes se majte. Lajmin e bejne te ditur per Albaniasoccer.com burimet e klubit krutan. Mesohet se Muçollari do ta kryeje ne oret e para te dites se hene operacionin ne spitalin "Nene Tereza" . Kryeqytetasi u demtua para dy javesh ne ndeshjen ndaj Tiranes ne "Qemal Stafa". Nuk eshte e qarte sesa do te qedroj larg fushave te futbollit futbollsti i Kastriotit.


busy
komente