HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Hasan Lika: Nuk ishte ndeshja jone me e mire!
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 12 Tetor 2013 21:46   pdfShtypEmail

hasan lika 223827795Trajneri i Partizanit Hasan Lika ishte i kenaqur me fitoren, por perseri shpjegon se skuadra e tij gaboi ne disa raste deçizive nderkohe qe kundershtari ka zhvilluar ndeshjen e tij me te mire.

"Jam i kenaqur me fitoren dhe tri piket, por mund te them se ndeshja qe ne zhvilluam, nuk ishte me e mira kete sezon. Ne duhet te shfrytezonim me se mire momentet dhe rastet e krijuara. Kundershtari mund te them se ka zhvilluar takimin me te mire kete sezon. Ishte nje atmosfere shume e kendshme dhe falenderoj tifozerine per perkrahjen", u shpreh trajneri Hasan Lika


busy
komente