HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 01 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore/ Dinamo-Kastrioti 1-3
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 12 Tetor 2013 19:16   pdfShtypEmail

Kastrioti-Flamurtari-3-0Ne kuadrin e pergatijeve per ndeshjen e rradhes ndaj Vllaznise qe do te zhvilohet te shtunen e ardheshme ne Loro Borici, skuadra e Kastriotit ka zhvilluar nje ndeshje testuese. Kundershtari i i krutaneve ne kete miqeosre ishte skuadra e Kategorise se pare, Dinamo. Ndeshja mes tyre ka perfunduar me rezultain 3-1 per Kastriotin, me gol a te shenuar nga Fonseka, Daja dhe Ferraj. Ndeshja eshte kontrolluar nga fillmi deri ne fund nga skuadra krutane, e cila dhe me pak kujdes mund te kishte thelluar dhe me shume rezultatin e ndeshjes. Takimi eshte zhvilluar ne mesdite ne kompleksin sportiv Dinamo te kryeqytetit, aty ku prej vitesh skuadra krutane zhvillon procesin stervitor .


busy
komente