HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 04 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lushnja/ Bashkia premton rrogat para te martes
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 12 Tetor 2013 15:59   pdfShtypEmail

lushnja1Ne Lushnje lojtaret nuk po paguhen prej disa muajsh. Semiran Cela dhe Fataki jane larguar nga ekipi ne forme proteste dhe tani situata eshte bere alarmante. Bashkia i ka premtuar lojtareve dhe trainerit Bano se para te martes skuadra do te paguhet. Lushnja pergatitet te luaj nje ndeshne te rendesishme ndaj Partizanit dhe tifozet duan me cdo kusht qe situata te normalizohet para kesaj ndeshje.


busy
komente