HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Dalin ne shitje biletat per derbin Partizani – Tirana
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 10 Tetor 2013 14:29   pdfShtypEmail

derbi Tr prKane dale ne shitje ashtu si Partizani kishte premtuar biletat per ndeshjen derbi qe te gjithe presin. Te enjten ne mengjes, ne dy pikat e percaktuara, ka nisur shitja e biletave per ndeshjen mes Partizanit dhe Tiranes qe do te luhet te shtunen ne oren 20:00. Njera pike gjendet tek biletaria e stadiumit Qemal Stafa ndersa tjetra prane pallateve qe ne Tirane njihen si nente kateshet. Biletat ne tribunat kryesore do te kushtojne 500 leke ndersa ne ate karshi 300 leke. Interesimi ne oret e para ka qene shume i madh dhe pritet qe stadiumi te jete i mbushur plot.


busy
komente