HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore/ Vllaznia – Ada do te luhet te shtunen
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 09 Tetor 2013 11:08   pdfShtypEmail

Ada-miqesore-me-VllaznineVllaznia do ta shfrytezoje nderprerjen e kampionatit per te zhvilluar nje ndeshje miqesore perballe Ades. Pushimi i aktivitetit per ekipin shkodran duket se ka mberritur ne momentin me te mire te mundshem. Dy humbjet e njepasnjeshme me Skenderbeun dhe Teuten kane bere qe situata te mos jete shume entuziaste dhe stafi drejtues po mundohet te gjeje fajtoret per keto dy humbje. Analizat dhe diskutimet vazhdojne por sigurisht qe duhet punuar edhe per korigjimin e gabimeve te verejtura deri me tani. Per kete arsye, diten e shtune eshte vendosur qe te zhvillohet nje ndeshje miqesore. Kundershtar i Vllaznise ne kete miqesore do te jete Ada e Velipojes. Trajneret Canaj dhe Shaba kane rene dakord per zhvillimin e kesaj miqesoreje diten e shtune.


busy
komente