HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Partizani/ Presidenca ben gati zyrat e reja te klubit
nga AlbaniaSoccer   E martë, 08 Tetor 2013 12:29   pdfShtypEmail

gaz demiTifozet e Partizanit kane arsye per tu ndjere te sigurte tani qe klubi i kuq po behet gjithmone e me serioz. Presidenca e re me ne krye Gazmend Demin ka pergatitur nje seli te re per Partizanin. Drejtuesit dhe stafi do te kene zyrat e tyre te reja qe jane bere gati dhe pritet te inagurohen brenda pak ditesh. Afer “Ish stacionit te trenit”, ne Tirane do te jete selia e re e te kuqve. Vec klubit, Partizani po mendon edhe per kompleksin per te cilin vazhdon puna ne periferi te kryeqytetit


busy
komente