HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Artan Mergjyshi: Fitorja do te ngrejë moralin e skuadrës!
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 05 Tetor 2013 23:23   pdfShtypEmail

artan mergjyshiTrajneri i Besës Artan Mërgjyshi, pas fitore bindese qe skuadra e tij besa arriti ne Kavaje ndaj Flamurtarit ka qene teper i kënaqur. “Ishte nje sukses i pastër i verdhezinjve ndaj Flamurtarit. Skuadra jone e meritoi plotesisht fitoren dhe mendoj se ky trepikesh I merituar do ta ngrejë moralin e skuadres duke rritur konfidencen e lojtareve te cilet do te luftojne per te marre akoma me shume rezultate positive ne takimet e rradhes. Shpresoj qe kjo fitore te riktheje ne Stadium edhe tifozat kavajes qe ishin te zhgenjyer nga paraqitja e skuadres ne kete fillim kampionati”, u shpreh pas ndeshjes per mediat trajneri i Beses Artan Mmergjyshi


busy
komente