HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tirana/ Drejtuesit drekojne me skuadren dhe Deden
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 05 Tetor 2013 21:37   pdfShtypEmail

tiraana drekeDuke dashur te shuajne zerat per largimin e trajnerit Dede dhe per te rikthyer normalitetin ne skuader, drejtuesit e Tiranes kane organizuar nje drake me te gjithe skuadren. Qetesia ne kampin bardheblu eshte rikthyer dhe tani te gjithe po mendojne per pergatitjet qe duhen bere per derbin e dates 12 tetor ndaj Partizanit. Dede eshte konfirmuar ne krye te skuadres dhe nje gje te tille sponsoret Babasi dhe Morina ja kane thene edhe me goje lojtareve gjate drekes qe u mbajt te shtunen.


busy
komente