HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet e Kukesit perkrahin Cungun
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 03 Tetor 2013 22:37   pdfShtypEmail

cungu1Tifozet e Kukesit kane ngelur te surprizuar pasi kane mesuar per doreheqjen e parevokueshme te trajnerit Armando Cungu. Kane kerkuar nga presidenti Gjici te mos e pranoje doreheqjen e tij por kjo nuk do te ndodhe. Tifozet i kane shprehur trajnerit shkodran respektet maksimale per ate qe ka dhene te skuadra e Kukesit ne kampionat fillimisht dhe ne Europa League. Cungu i ka falenderuar tifozet per perkrahjen dhe i ka uruar suksese veriore ne vazhdim


busy
komente