HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kukesi/ Gjici akuzon Partizanin per vjedhje
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 02 Tetor 2013 22:26   pdfShtypEmail

safet gjiciNje penallti e mohuar ne ndeshjen me Partizanin ka sjelle humbjen ne stadiumin e Krujes. Presidenti i Kukesit Safet Gjici ka akuzuar gjyqtarin Enea Jorgji dhe klubin e kuq per vjedhjen qe i eshte bere skuadres se tij. “Na u mohua nje penallti e paster qe do te kishte ndryshuar fatet e lojes. Albitri Enea Jorgji duhet te jape llogari per ate vendim te pabaze qe mori gjate ndeshjes. Do te kerkojme masa ekstre per te ne FSHF dhe per kete qe po them klubi do te bej menjehere nje relacion”, ka deklaruar presidenti i Kukesit Safet Gjici.


busy
komente