HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Vllaznia/ Bashkia premton nje superpremio per fitoren me Skenderbeun
nga AlbaniaSoccer   E martë, 01 Tetor 2013 21:43   pdfShtypEmail

vllaznia1Drejtuesit e Bashkise ne Shkoder po mendojne nje super motivim per skuadren ne prag te ndeshjes me Skenderbeun. Bashkia ka shperblyer lojtaret per fitoret qe kane marre ne ndeshjet e fundit por kesaj rradhe, nese do te mundin edhe kampionet do te mbushin me mire xhepat. Te enjten ne oren 14:00 do te luhet ne Loro Borici ndeshja mes Vllaznise dhe Skenderbeut e cila pritet me nje interesim te madh nga tifozeria vendase.


busy
komente