HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Policia arreston disa tifoze te Partizanit
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 28 Shtator 2013 17:20   pdfShtypEmail

Tifozet-e-Partizanit-1Pas ndeshjes Partizani - Flamurtari, policia ka shoqeruar ne komisariat disa tifoze te kuq. Shkak eshte bere nje moment tensioni me gjyqtarin e takimit dhe aty kane nisur ferkimet. Pas ndeshjes tifozet e Partizanit kane pritur para rajonit shoket e tyre duke kerkuar lirim te shpejte.


busy
komente