HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Flamurtari/ Tifozet kunder klubit
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 28 Shtator 2013 15:13   pdfShtypEmail

tifozet e flamurtaritTifozet e Flamurtarit jane kunder drejtuesve te klubit. Ne asnje nga ndeshjet qe vlonjatet kane luajtur jashte qytetit klubi nuk ka vendosur asnje autobuz per ta. Flota Kuqezi eshte e acaruar nga kjo mungese vemendje qe po tregon presidenti Shpetim Gjika ndaj tyre dhe shume shpejt mund te nisin protestat per te gjetur nje zgjidhje.


busy
komente