HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore/ Partizani rikthehet ne Selman Stermasi
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 26 Shtator 2013 20:54   pdfShtypEmail

partizani festePartizani do te kthehet ne stadiumin Selman Stermasi. Te shtunen, ndeshjen e rradhes “demat” do ta luajne kunder Flamurtarit. Kjo ndeshje delikate nuk do te luhet ne stadiumin Qemal Stafa ne mbremje ashtu si te kuqte kishin kerkuar. Ky takim per javen e peste do te luhet ne Selman Stermasin e rrenuar ne oren 14:00.


busy
komente