HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 26 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Vllaznia denoncon ne FSHF Lorenc Jeminin
nga AlbaniaSoccer   E diel, 22 Shtator 2013 22:15   pdfShtypEmail

Jemini LOrencVllaznia nuk gjen paqe me Lorenc Jeminin. Goli i anulluar ne ndeshjen e barazuar me Lushnjen ka acaruar drejtuesit e Bashkise ne Shkoder qe bashke me klubin kuqeblu kane denoncuar gjyqtarin ne FSHF. Kuqeblute kerkojne nje denim maksimal per nje nga gjyqtaret me te mire ne Shqiperi pasi me te drejte ndihen te vjedhur nga vendimi qe ka marre gjyqtari ne Lushnje. Pritet qe FSHF te vendosi nje mase per Jeminin pasi te analizohen pamjet filmike te golit te anulluar qe per specialistet dhe opinionin sportiv ka rezultuar i rregullt.


busy
komente