HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 03 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Partizani/ Jep doreheqjen presidenti Sallaku
nga AlbaniaSoccer   E premte, 20 Shtator 2013 15:15   pdfShtypEmail

sallaku lulezim t1Presidenti i Partizanit Lulezim Sallaku ka dhene doreheqjen nga drejtimi i klubit te kuq. Presidencen tani do te marre aksioneri tjeter Gazment Demi. Nje lajm te tille zyrtar e kane bere te ditur drejtuesit e Partizanit nepermjet nje deklarate per mediat. “Lulzim Sallaku nuk eshte me president i Partizanit, presidenca i kalon aksionerit tjeter z.Gazment Demi. Eshte nje marrveshje midis dy bashkepronareve. Duke qene se z.Sallaku do jete me shume i angazhuar ne bizneset e tij personale, eshte vendosur qe president i klubit te jete z.Gazment Demi, i cili do te kete me teper rol tashme ne drejtimin e klubit. Gjithashtu njoftojme se z.Sallaku do vazhdoj te jete aksioner tek klubi i futbollit Partizani”.


busy
komente