HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Flamurtari/ Vlonjatet transferohen ne Lushnje
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 19 Shtator 2013 21:37   pdfShtypEmail

roza haxhiuFlamurtari do te luaje ndeshjen e rradhes ne Lushnje. Drejtuesit e klubit vlonjat kane bindur drejtuesit e stadiumit Roza Haxhiu per ta zhvilluar aty takimin e rradhes ne kampionat. Ngjarjet e dhunes qe preku presidentin e Skenderbeut nje jave me pare, kane denuar stadiumin Flamurtari per kater takime. Disiplina nuk toleroi aspak vlonjatet qe tani do te udhetojne larg Vlores per te luajtur ndeshjen e rradhes ndaj Kastriotit.


busy
komente