HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 01 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tirana dhe Partizani kunder FSHF-se
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 19 Shtator 2013 21:36   pdfShtypEmail

FSHF 2Kombetarja dhe ndeshja e saj qe do te luhet ne muajin tetor kane prishur planet e skuadrave te kryeqytetit. Tirana dhe Partizani jane te detyruara te luajne takimet e tyre te kampionatit ne mesdite pa mundur te luajne ne mbremje. FSHF ka dhene urdher qe para ndeshjes me Zvicren ne asnje rast te mos ndizen prozhektoret dhe ky urdher ka acaruar Tiranen dhe Partizanin qe do deshironin te luanin ne oret e mbremjes per te patur me teper tifoze dhe perfituar me shume para nga biletat.


busy
komente