HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 31 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Semiran Cela ne tribune per te pare ish-ekipin.
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 19 Shtator 2013 01:40   pdfShtypEmail

foto keme topNe ndeshjen Kastrioti-Besa ekipi krutan ka patur nje tifoz special ne tribune. Ai eshte mesfushori i mirenjohur Semiran Cela,ish-lojtari i Kastriotit te Krujes edicionin e kaluar si dhe Flamurtarit . Kjo tregon se ai vazhdon e ''dashuron'' serish ish ekipin e tij, ndoshta edhe me shume se ekipi aktual, pasi sot luante dhe skuadra aktuale e tij Lushnja, nje ndeshje te forte dhe delikate kunder fituese se kupes se Shqiperise, Lacit.


busy
komente