HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 05 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Vllaznia/ Kryebashkiaku Luka takon skuadren para Tiranes
nga AlbaniaSoccer   E martë, 17 Shtator 2013 22:34   pdfShtypEmail

LORENC LUKA PROFILNje nate para ndeshjes me Tiranen, kryetari i Bashkise Shkoder, ka takuar futbollistet e Vllaznise. Lorenc Luka i ka premtuar kuqebluve mbeshtetje maksimale dhe nje shperblim te majme nese do te mundin Tiranen te merkuren. Lojtaret e kane pritur mjaft mire kete moment ku dhe jane shperblyer per fitoren e bujshme ne Kukes. Luka i ka qendruar shpesh here skuadres afer dhe per kete arsye ne qytet tifozet e respektojne.


busy
komente