HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 30 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Disiplina/ Gjoba dhe paralajmerime per Besen e Lacin
nga AlbaniaSoccer   E martë, 17 Shtator 2013 15:13   pdfShtypEmail

foto top kembeSjelljet jo korrekte te tifozeve te Beses dhe Lacit kane bere Disiplinen te paralajmeroje per here te fundit te dy klubet se mund tu duhet te lene stadiumet e tyre duke mos pasur mundesi te luajne ne to. Nese nuk do te organizojne si duhet takimet ne vazhdim klubet mund te denohen rende. Megjithate edhe per takimin me Partizanin, Laci nuk e ka kaluar pa nje gjobe prej 500 mije lekesh.


busy
komente