HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Incidenti/ Nderpritet 30 minuta ndeshja Flamurtari – Skenderbeu
nga AlbaniaSoccer   E diel, 15 Shtator 2013 17:23   pdfShtypEmail

Skënderbeu-FlamurtariGrushtat ndaj presidentit te Skenderbeut Ardjan Takaj kane detyruar lojtaret korcare te largohen nga fusha. Gjyqtari ka pezulluar perkohesisht takimin qe ka rinisur pas 30 minutave. Kane nderhyre forcat special te policise qe kane arrestuar ata qe goditen Takajn dhe me pas kane marre masat per te shoqeruar jashte stadiumit disa tifoze te tjere VIP te Skenderbeut. Ndeshja ka nisur me pas normalisht.


busy
komente