HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tirana/ Firmos per nje vit portugezi Semedo
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 12 Shtator 2013 19:24   pdfShtypEmail

josejaaaaaaaaaaaaaaaaaa semedoooPortugezi Jose Semedo ka firmosur zyrtarisht te enjten per Tiranen. Sulmuesi 33 vjecar ka kaluar proven duke bindur Deden, dhe eshte bashkuar me Tiranen. Bardheblute kane bere keshtu nje tjeter goditje te madhe ne merkaton e veres. E kane regjistruar portugezin qe tani pritet te luaje ne ndeshjen e rradhes ndaj Lushnjes. Kjo goditje ka entuziasmuar tifozet bardheblu.


busy
komente