HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 26 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore/ Teuta – Vllaznia 0-1
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 07 Shtator 2013 21:29   pdfShtypEmail

teuta vllazniaTeuta eshte mundur nga skuadra e Vllaznise. Nderprerja e kampionatit i ka dhene hapesira mjaftueshem skuadrave te Superiores ne vend per te zhvilluar disa pergatitje me teper, para se te rinise kampionati. Ne miqesoren e luajtur ne Durres, Vllaznia ka fituar fale nje goli te shenuar nga mesfushori Tafili ne minuten e 70. Ndeshja ka qene mjaft e luftuar ne pjesen e pare ndersa ne te dyten trajneret i kane besuar minuta futbollisteve qe nuk jane afirmuar ende.


busy
komente