HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 01 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore/ Shkendija Tetove – Partizani 4-3
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 07 Shtator 2013 21:26   pdfShtypEmail

partizaniiiiU luajt ne Oher ndeshja miqesore mes Shkendijes se Tetoves dhe Partizanit. Ky takim me vlera testuese per te dyja skuadrat perfundoi me suksesin e skuadres shqiptare ne Maqedoni. Shkendija arriti te fitonte takimin qe solli nje numer te madh golash. Te dy trajneret perdoren 90 minutat per te provuar futbollistet titullar dhe ata qe nuk jane ingranuar akoma si duhet ne skuader. Nuk munguan tifozet nga te dyja ekipet qe edhe pse te paket ne numer ndoqen skuadren e tyre te zemres. Pas kesaj miqesore, Shkendija dhe Partizani do ti rikthehen pergatitjeve per kampionatet respektive.


busy
komente