HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 13 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Lojtari i Dinamos dhunon per spital policin
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 07 Shtator 2013 20:27   pdfShtypEmail

policia stadiumNje punonjes policie u dhunua te shtunen pasdite ne Tirane. Ngjarja ndodhi jashte ambienteve te stadiumit “Qemal Stafa” pas perfundimit te ndeshjes Dinamo-Terbuni. Mesohet se polici eshte goditur nga nje 22-vjeçar qe luan tek Dinamo. Burime nga policia bejne te ditur se efektivi i dhunuar eshte derguar ne spital me fraktura te shumta ne fytyre. Ende nuk dihet motivet e verteta te ngjarjes, nderkohe qe policia e ka shpallur ne kerkim te riun.


busy
komente