HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Zbulohet formacioni anti-Slloveni
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 04 Shtator 2013 23:22   pdfShtypEmail

kombetarja stervitjeXhani De Biazi ka bere gati formacionin me te cilin do te luaj kunder Sllovenise. Italiani ka menduar te luaj me nje sulmues dhe kete skeme e ka provuar ne stervitjen e zhvilluar te merkuren. Vetem Edgar Cani do te marre pergjegjesite per repartin e avancuar, ndersa te tjeret do te mendojne per gjithcka.

Formacioni mundshem 4-2-3-1

Berisha

Lila Cana Teli Agolli

Bulku Basha

Roshi Kace Rama

Cani


busy
komente