HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Vllaznia/ Sergi Moreno gati te firmose ne Shkoder
nga AlbaniaSoccer   E martë, 17 Janar 2012 04:59   pdfShtypEmail
vllaznia_logoSulmuesi nga Andorra Sergi Moreno eshte shume prane firmes me Vllaznine. Ai ka kaluar proven qe po zhvillon prej ditesh ne skuadren e trajnerit Vata dhe tani eshte gati per te firmosur nje kontrate gjashte mujore me mundesi rinovimi per vitin tjeter. Moreno eshte 24 vjec dhe eshte pjese e kombetares Andorres. Drejtuesit e Vllaznise brenda pak oresh pritet te firmosin me te nderkohe qe tratativat per te mbyllur marreveshjen vazhdojne edhe me malazezin Jablan, ndonese ky i fundit ka kerkuar nje pagese te majme.

busy
komente