HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 15 Nentor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Zyrtare/ Xhafa per 70 mije euro te Skenderbeu
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 23 Korrik 2011 14:20   pdfShtypEmail
daniel_xhafaEshte zyrtarizuar transferimi i Daniel Xhafes te Skenderbeu.Ai ka firmosur sot per 70 mije euro ne sezon duke kompletuar sulmin e korcareve."Do te jete nje force me shume per ne qe do te kerkojme te mbrojme titullin kampion"ka thene trajneri Shpetim Duro me zyrtarizimin e Xhafes te Skenderbeu.

busy
komente